Для перегляду відео і коректної роботи
сайту вимкніть плагін AdBlock.
що підходить для вашого екрану.
Це відео має обмеження за віком.
Це відео має обмеження за віком. |
Переглянуте відео доступне тільки в останніх версіях Chrome, Firefox, Opera, Yandex і Edge. Будь ласка, оновіть свій браузер, або відкрийте відео в іншому браузері |
Канал недоступний
детальніше
|
Виявлено проблеми з відтворенням цього відео. |
Канал недоступний
детальніше
|
Стендап Славіка
Стендап Славіка
На своєму розважальному каналі, створеному 2013 року, комік В'ячеслав Мартинюк пропонує подивитися цікаві виступи. У них він жартує, говорить правду, іронізує. До речі, автор походить родом із Коломиї та встиг випустити сольний концерт Все по-новому. Між іншим, усього лише за два тижні йому вдалося набрати близько двохсот тисяч переглядів.
У своїх виступах комік розмірковує на такі теми, як маркетинг у житті простої людини, про реакції в телеграмі на різні події. Стендап Славіка дивитися онлайн. Крім цього, хлопець зачіпає тему ранку 24 лютого 2022 року, коли Росія атакувала територію України, а президент-агресор оголосив про початок військової спецоперації. Для Славіка, як і для решти звичайних громадян країни, — це стало великою несподіванкою.
В інших коротких відеороликах Мартинюк говорить про те, як у різних містах він запитує народ про їхніх мерів. Він об'їздив чотирнадцять міст, обговорював із людьми, що зробив місцевий голова для простих жителів. Стендап Славіка дивитися онлайн. Стендапер розповідає про популярний застосунок для мобільних телефонів Дія: що в ньому можна знайти, або які елементи можна було б у нього додати. Подібній темі присвячується ще кілька роликів, у яких блогер розмірковує про навігатор у програмі та решту контенту.
На каналі можна знайти короткі відео, у яких Славік розповідає про ставлення своєї бабусі до смерті. Також він ділиться різними історіями з життя. Зокрема, це стосується його сім'ї та друзів, правди і неправди та багато чого іншого. Стендап Славіка дивитися онлайн. Не забуває блогер поговорити і про українську мову, символіку у воєнний час у країні та інші речі.