Для перегляду відео і коректної роботи
сайту вимкніть плагін AdBlock.
що підходить для вашого екрану.
Переглянуте відео доступне тільки в останніх версіях Chrome, Firefox, Opera, Yandex і Edge. Будь ласка, оновіть свій браузер, або відкрийте відео в іншому браузері |
Канал недоступний
детальніше
|
Виявлено проблеми з відтворенням цього відео. |
Канал недоступний
детальніше
|
Якого рожна хочеться?
Якого рожна хочеться?
У 1987 році Давид Черкаський представив публіці свою чергову роботу. Кінематографіст, відомий широкому загалу насамперед за такими мультфільмами для дітей, як Пригоди капітана Врунгеля і Доктор Айболить, створив нову короткометражну анімаційну стрічку. Щоправда, цільовою аудиторією картини цього разу стали не малюки, а дорослі глядачі. Мультфільм Якого рожна хочеться? був відзначений призами Київського та Краківського кінофестивалів.
У центрі розповіді — сім’я Михайла та Маші. Це успішні жителі міста, які в усьому прагнуть відповідати модним тенденціям. У пари прекрасна квартира, обставлена елітними речами, і безліч можливостей навколо. Здавалося б, ці люди мають бути щасливими. Але, продовжуючи дивитися онлайн Якого рожна хочеться?, можна побачити, що головні герої не можуть розслабитися й отримувати задоволення від наявних у них благ, оскільки вони занадто залежать від думки оточуючих.
Коли в гості до Михайла та Маші приїжджають їхні приятелі Пахомови, вони вдають, що раді їх бачити, хоча насправді вважали за краще б провести вечір інакше. Пахомови — звичайні сільські жителі з невисоким рівнем достатку. І вони теж нещасні, бо всім серцем заздрять забезпеченим приятелям. Щоб виставити себе в кращому світлі, гості переконують своїх друзів у тому, що зараз на піку популярності сільський стиль. Після цього Михайлик і Марійка в гонитві за новою модою не тільки відмовляються від благ цивілізації, а й самі стають грубими й неакуратними… Чим закінчиться ця історія, можна дізнатися, якщо Якого рожна хочеться? хорошої якості дивитися онлайн.
Стрічку вирізняє цікава анімація, а також незвичайний загальний стиль. Її жанр можна визначити як сатиричну комедію — з неймовірною точністю і гостротою вона викриває прагнення людей видавати себе за тих, ким вони не є, і лицемірне ставлення один до одного. У наші дні основна ідея картини набуває особливої актуальності, адже ця анімаційна стрічка містить у собі яскраво виражене питання — чи варті думка інших і гонитва за модними новинками того, щоб витрачати на них життя.